Laktačné poradenstvo

Laktačné poradenstvo – individuálne poradenstvo pri dojčení s certifikovanou Laktačnou poradkyňou Máriou Kopčíkovou (Česká laktační liga). Rada Vám poskytnem konzultáciu v prípade problémov s dojčením alebo keď  si nie ste istá, či postupujete správne pri riešení prípadných problémov a len si chcete svoje informácie overiť.

Laktačné poradenstvo:

Mária Kopčíková

Certifikovaná laktačná poradkyňa (Česká laktační liga).

Rada Vám poskytnem konzultáciu v prípade:

  • Problémy s dojčením (bábätko sa odmieta prisať; máte pocit, že máte málo mliečka; máte naliate prsia, prípadne teplotu a na prsníku ste si nahmatali zatvrdlinu ….),
  • že vaše bábätko z akéhokoľvek dôvodu treba dokrmovať, môžeme konzultovať alternatívne spôsoby podávania mliečka,
  • že si nie ste istá, či postupujete správne pri riešení prípadných problémov a len si chcete svoje informácie overiť.

Konzultácie poskytujem:

  • telefonicky na čísle 0903 769708. Poradenstvu pri dojčení sa venujem popri mojej práci a rodine, takže nie vždy som schopná telefón zodvihnúť a riešiť s vami váš problém. Ak vám nemôžem zodvihnúť telefón, skúste zavolať neskôr. Nenechávajte mi odkazy, ani neposielajte SMS, nebudem na ne odpovedať. Telefonické poradenstvo je bezplatné.
  • pri osobnej návšteve, ktorá je platená a jej čas a dĺžka trvania závisia od našej vzájomnej dohody (nie každý problém sa dá riešiť telefonicky, v prípade, že je treba skontrolovať správne priloženie bábätka alebo polohy pri dojčení, je osobná návšteva veľmi dôležitá a dĺžka jej trvania je obvykle 60 – 90 minút. Na požiadanie mamičky sa jej však môžem venovať aj dlhší čas.) Osobné konzultácie poskytujem v Bratislave, Centre pre rodinu Kvapka.

Cenník osobných konzultácií:

You may also like...