Požičiavanie laktačných pomôcok

Keď sa ocitnete v situácií, že vaše dojčenie neprebieha úplne bez problémov, niekedy je potrebné použiť nejakú laktačnú pomôcku. V prípade, že na istý čas potrebujete laktáciu podporiť odsávaním, investícia do kvalitnej odsávačky by pre vás už možno bola náročnejšia a dlhodobo málo využiteľná. V takejto situácií vám vieme pomôcť.

Keď sa ocitnete v situácií, že vaše dojčenie neprebieha úplne bez problémov, niekedy je potrebné použiť nejakú laktačnú pomôcku.

Ak potrebujete striekačku alebo sondu na dokŕmenie dieťatka, ľahko a pomerne lacno si ich kúpite napr. v zdravotníckych potrebách.

V prípade, že na istý čas potrebujete laktáciu podporiť odsávaním, investícia do kvalitnej odsávačky by pre vás už možno bola náročnejšia a dlhodobo málo využiteľná.

V takejto situácií vám vieme pomôcť.

Od marca 2009 vám ponúkame zapožičanie odsávačiek, dojčenských váh, suplementora.

Podmienky zapožičania:

  • Ak máte záujem o niektorú pomôcku, kontaktujte telefonicky laktačnú poradkyňu Máriu Kopčíkovú, tel.: 0903769708. Ak je pomôcka voľná, dohodnete si termín prevzatia pomôcky.
  • Pomôcky zapožičiavame za symbolickú sumu, ktorá je uvedená pri každej pomôcke. Suma je stanovená na deň.
  • Pomôcky požičiavame na zálohu vo výške 80% obstarávacej ceny. Táto záloha je vratná v plnej výške, pri vrátení pomôcky.
  • Pre účastníkov našich kurzov je zapožičanie pomôcok bezplatné.
Pomôcka Cena za vypožičanie Záloha
Dojčenské váhy Tefal
0,70 EUR/deň 50 EUR
Manuálna odsávačka
Medela Harmony

0,30 EUR/deň 30 EUR
Elektrická odsávačka
Medela Minielectric

0,40 EUR/deň 40 EUR
Suplementor
0,20 EUR/deň 20 EUR

Náš projekt podpory dojčenia, ako aj poradňu dojčenia podporila Komunitná nadácia Bratislava, prostredníctvom Fondu rozvoja sociálnych služieb.

Novinka

Zapožičanie profesionálnej odsávačky Medela Symphony

You may also like...