Požičiavanie laktačných pomôcok

Keď sa ocitnete v situácií, že vaše dojčenie neprebieha úplne bez problémov, niekedy je potrebné použiť nejakú laktačnú pomôcku. V prípade, že na istý čas potrebujete laktáciu podporiť odsávaním, investícia do kvalitnej odsávačky by pre vás už možno bola náročnejšia a dlhodobo málo využiteľná. V takejto situácií vám vieme pomôcť.

Keď sa ocitnete v situácií, že vaše dojčenie neprebieha úplne bez problémov, niekedy je potrebné použiť nejakú laktačnú pomôcku.

Ak potrebujete striekačku alebo sondu na dokŕmenie dieťatka, ľahko a pomerne lacno si ich kúpite napr. v zdravotníckych potrebách.

V prípade, že na istý čas potrebujete laktáciu podporiť odsávaním, investícia do kvalitnej odsávačky by pre vás už možno bola náročnejšia a dlhodobo málo využiteľná.

V takejto situácií vám vieme pomôcť.

Od marca 2009 vám ponúkame zapožičanie odsávačiek, dojčenských váh, suplementora.

Podmienky zapožičania:

  • Ak máte záujem o niektorú pomôcku, kontaktujte telefonicky laktačnú poradkyňu Máriu Kopčíkovú, tel.: 0903769708. Ak je pomôcka voľná, dohodnete si termín prevzatia pomôcky.
  • Pomôcky zapožičiavame za symbolickú sumu, ktorá je uvedená pri každej pomôcke. Suma je stanovená na deň.
  • Pomôcky požičiavame na zálohu vo výške 80% obstarávacej ceny. Táto záloha je vratná v plnej výške, pri vrátení pomôcky.
  • Pre účastníkov našich kurzov je zapožičanie pomôcok bezplatné.
Pomôcka Cena za vypožičanie Záloha
Dojčenské váhy Tefal
0,70 EUR/deň 50 EUR
Manuálna odsávačka
Medela Harmony

0,30 EUR/deň 30 EUR
Elektrická odsávačka
Medela Minielectric

0,40 EUR/deň 40 EUR
Suplementor
0,20 EUR/deň 20 EUR

Náš projekt podpory dojčenia, ako aj poradňu dojčenia podporila Komunitná nadácia Bratislava, prostredníctvom Fondu rozvoja sociálnych služieb.

Novinka

Zapožičanie profesionálnej odsávačky Medela Symphony

Môže sa Vám ešte páčiť...