Nejdem spinkať, v izbičke straší!

Prednáška o detskom spánku. Budeme hovoriť o význame psychohygieny pred spánkom, úlohe uspávacích rituálov, nočných návštevách rodičovskej postele, bubákoch za skriňou a úlohe plyšového medvedíka.

Nejdem spinkať, v izbičke straší!

z cyklu Piatky pre matky v Kvapke

S prichádzajúcou zimou sme pre Vás pripravili piatkové doobedia v našom Centre pre rodinu Kvapka venované najčastejším témam – otáznikom – rodičovstva.

S kým?

Stretnutie vedie Mgr. Bibiana Helexová a budeme sa venovať spánku našich detí (pre ich zdravý vývin a náš duševný kľud:).

Budeme hovoriť o význame psychohygieny pred spánkom, úlohe uspávacích rituálov, nočných návštevách rodičovskej postele, bubákoch za skriňou a úlohe plyšového medvedíka.

Kde a kedy?

Termín pripravujeme

Piatky pre matky sa budú konať v čase od 9:30 do 11:30 v našom Centre pre rodinu Kvapka.

Ste vítané aj so svojimi deťúrencami a stretnutia sú zadarmo.

Dajte nám len vedieť mailom na kontakt@dietaaja.sk alebo cez prihlasovací formulár, že plánujete prísť, kapacita nášho centra je obmedzená.

Ak zvážite, túto našu aktivitu môžete podporiť dobrovoľným príspevkom priamo na mieste konania.

Prihlásenie

Podmienky účasti

Kapacity nášho centra sú limitované, dajte nám prosím vedieť, že plánujete prísť – mailom, alebo cez prihlasovací formulár.

Páčil sa Vám tento článok? Zdieľajte ho medzi priateľmi

Podobné články

Program pre deti vo veku 5 – 7 rokov, ktoré v nasledujúcom šk. roku začnú navštevovať 1. ročník ZŠ alebo...

Kurz je určený pre tehotné maminy alebo páry, ktorým nevyhovuje stretávanie počas pracovného týždňa, alebo majú do pôrodu kratší čas....

Pozývame Vás na stretnutia, ktoré Vám pomôžu získať prehľad a istotu v príprave na pôrod a príchod bábätka. Okrem praktických...