O nás

Centrum pre rodinu Kvapka je neštátne zdravotnícke zariadenie.

Ambulancia klinickej psychológie a psychoterapie pre deti a dospelých.

Dobrý deň, vitajte na našej stránke, kde vám poskytneme všetky informácie potrebné k objednaniu na diagnostiku, terapiu alebo poradenstvo. Kontaktujte nás prosím prioritne mailom. Ďakujeme za pochopenie.

Naša kapacita na príjem nových klientov / klientok je veľmi limitovaná. Najskoršie termíny ponúkame na marec/apríl 2024.

Ďakujeme, že chápete, že termíny nie je úplne možné prispôsobovať individuálnym požiadavkám klientov/klientok (napr. s ohľadom na to, kedy je dieťa v MŠ, kedy má rodina plánované iné vyšetrenia). Robíme, čo je v našich silách, no termíny, ktoré sú k dispozícii, sú naozaj limitované.

Poskytuje komplexnú poradenskú, psychoterapeutickú i vzdelávaciu starostlivosť pre rodinu.

Naše aktivity sú určené nastávajúcim rodičom, rodičom, ktorí potrebujú poradiť pri starostlivosti, výchove alebo konkrétnych ťažkostiach svojich detí (psychických, školských, osobnostných).

Našimi klientmi sú ľudia v rôznych životných či vývinových etapách, s odlišnými radosťami i starosťami, od malých detí, cez dospievajúcich až po dospelých, tehotné ženy i ženy po pôrode, maminy nastupujúce opäť do práce.

Nezabúdame ani na profesionálov z oblasti zdravotníctva, školstva i sociálneho poradenstva, pre ktorých sa snažíme pripravovať vzdelávacie podujatia.