Aktuálne informácie k činnosti CPR Kvapka

Aktuálne informácie (9. 7. 2021):

  • Aktuálne v našej ambulancii pracujeme v obmedzenom – dovolenkovom režime. Odpoveď na svoj email očakávajte do 10 dní. Klientom ponúkame termíny na september – október 2021.
  • V bežnom režime pracujeme prevažne osobnou formou a vykonávame všetky druhy našej činnosti – psychologická prvá pomoc a krízová intervencia (individuálne poradenstvo, psychoterapia, diagnostika) – v režime s intenzívnymi „korona opatreniami“ (dezinfekcia, práca v rúškach/štíte (s deťmi), odstupy).
  • Osobne realizujeme tiež diagnostické vyšetrenia (školská pripravenosť, diagnostika autizmu, diagnostika kognitívnych schopností) a konzultácie pre rodičov menších detí.
  • Individuálna psychoterapia a konzultácie prebiehajú  výnimočne aj telefonicky a online formou (Zoom, Skype…), treba sa informovať u konkrétnej odborníčky.
  • Obnovili sme prezenčné kurzy pre tehotné ženy, ich termíny nájdete tu:  
  • Filiálna terapia sa bude prezenčne realizovať od septembra 2021. T.č. prebieha prezenčne supervízia vo filiálnej terapii pre rodičov.

Ďakujeme za pochopenie. Tím CPR Kvapka

Páčil sa Vám tento článok? Zdieľajte ho medzi priateľmi

Podobné články

Program pre deti vo veku 5 – 7 rokov, ktoré v nasledujúcom šk. roku začnú navštevovať 1. ročník ZŠ alebo...

Centrum pre rodinu Kvapka Vás pozýva na workshop Aktivity s detským a adolescentným klientom v rámci individuálnej poradenskej/terapeutickej práce. Deti...

Centrum pre rodinu Kvapka a PCA Inštitút Ister Vás pozývajú na online workshop Práca s klientmi so psychotickou skúsenosťou –...