Ako nevyhorieť pri pomáhaní

Centrum pre rodinu Kvapka si Vás dovoľuje pozvať na workshop s Barborou Kuchárovou na tému burn-out v pomáhajúcich profesiách. Tento workshop účastníkom/čkam ponúka základnú orientáciu v syndróme vyhorenia – ako mu predchádzať, ako ho spoznám, ako posilniť svoje zdroje, ako nezhorieť.

Ako nevyhorieť pri pomáhaní

Centrum pre rodinu Kvapka si Vás dovoľuje pozvať na workshop

s Barborou Kuchárovou

Obsah:

Tento workshop účastníkom/čkam ponúka základnú orientáciu v syndróme vyhorenia – ako mu predchádzať, ako ho spoznám, ako posilniť svoje zdroje, ako nezhorieť.

Malá ochutnávka:

Lektor: Mgr. Barbora Kuchárová, PhD.

psychologička, terapeutka, trénerka Rady Európy v oblasti redukcie požívania drog

Pre koho je cyklus určený?

Psychológovia/psychologičky, psychoterapeuti/psychoterapeutky, psychiatri/psychiatričky, liečební pedagógovia/ičky, sociálni pracovníci/pracovníčky, učitelia/učiteľky, ľudia z pomáhajúcich profesií.

Termín:

14. 2. 2018, môžete sa prihlásiť, miesta sú ešte voľné
(9:00 – 18:00 – spolu 8 hodín vzdelávania)

Prihlásenie:

Mária Kopčíková – kopcikova@dietaaja.sk, 0903 / 76 97 08

Čítajte pozorne prosím: Pri prihlásení uveďte prosím vaše fakturačné údaje, a to buď vaše celé meno, titul a adresu alebo názov organizácie, adresu, IČO, DIČ.  V prípade, že vám účasť bude hradiť zamestnávateľ, vopred si prosím u neho overte postup, ktorý vyžaduje pred úhradou nami zaslanej faktúry (objednávka zo strany zamestnávateľa, špeciálne odsúhlasovanie faktúr, lehoty splatnosti ….). Presne vopred definovaným postupom šetríte náš čas. Ďakujeme za pochopenie.

Organizačne:

Do kurzu bude prijatých maximálne 16 účastníkov/čiek, workshop sa bude konať, ak sa záväzne prihlási 10 osôb.
Kurz bude prebiehať v Centre pre rodinu Kvapka, Bratislava – Dúbravka.

Cena:

55 € pri prihlásení a uhradení poplatku do stanoveného termínu (20. 1. 2018), potom 60 €.
Zahŕňa: lektorné, základný materiál, prenájom miestnosti, organizáciu a asistenciu a kredity Komory psychológov. V cene nie je zahrnutá strava, cestovné, nocľah.
Kávu, čaj a drobné občerstvenie budete mať k dispozícii. V priestore je tiež na využívanie varná kanvica, mikrovlnka, chladnička, riady a príbory.

Akreditácia:

Workshop je akreditovaný SKP – 8 kreditmi.

Kto je Barbora Kuchárová

Barbora KuchárováRodená Bratislavčanka. Po štúdiách na Filozofickej fakulte Univerzity Komenského v Bratislave začala v roku 1995 pracovať ako profesionálna psychologička.
Dnes sa živí ako súkromná psychologička, terapeutka a učí na Vysokej škole zdravotníctva a sociálnej práce sv. Alžbety v Bratislava.
Od roku 1993 robí s užívateľmi drog a je trénerka Rady Európy v oblasti redukcie požívania drog. Domácemu násiliu sa venuje od roku 1995, je zakladajúcou členkou organizácie Pomoc ohrozeným deťom.

Podmienky účasti na workshope:

Do workshopu budú zaradené iba tí záujemcovia a záujemkyne, ktorí zaplatia poplatok v stanovenom termíne. Tento poplatok je nevratný. Slúži na pokrytie nevyhnutných nákladov spojených s prípravou a organizáciou kurzov. Nie je možné si ho presunúť na iné naše vzdelávacie podujatie, či iný termín workshopu (napr. pri neúčasti z dôvodu choroby alebo iného dôvodu na strane účastníka). V prípade, že sa nebudete môcť zúčastniť osobne, akceptujeme, ak za seba pošlete náhradu.

Uhradením poplatku vyjadrujete súhlas s podmienkami účasti. 

You may also like...