Ako nevyhorieť pri pomáhaní

Centrum pre rodinu Kvapka si Vás dovoľuje pozvať na workshop s Barborou Kuchárovou na tému burn-out v pomáhajúcich profesiách. Tento workshop účastníkom/čkam ponúka základnú orientáciu v syndróme vyhorenia – ako mu predchádzať, ako ho spoznám, ako posilniť svoje zdroje, ako nezhorieť.

Ako nevyhorieť pri pomáhaní

Centrum pre rodinu Kvapka si Vás dovoľuje pozvať na workshop

s Barborou Kuchárovou

Obsah:

Tento workshop účastníkom/čkam ponúka základnú orientáciu v syndróme vyhorenia – ako mu predchádzať, ako ho spoznám, ako posilniť svoje zdroje, ako nezhorieť.

Malá ochutnávka:

Lektor: Mgr. Barbora Kuchárová, PhD.

psychologička, terapeutka, trénerka Rady Európy v oblasti redukcie požívania drog

Pre koho je workshop určený?

Psychológovia/psychologičky, psychoterapeuti/psychoterapeutky, psychiatri/psychiatričky, liečební pedagógovia/ičky, sociálni pracovníci/pracovníčky, učitelia/učiteľky, ľudia z pomáhajúcich profesií.

Termín:

6. 3. 2019, môžete sa prihlásiť, miesta sú ešte voľné
(9:00 – 18:00 – spolu 8 hodín vzdelávania)

Čítajte pozorne prosím:

Pre prihlásenie na workshop kliknite prosím SEM. V prípade, že pracujete mimo zdravotníctva, teda v rezorte školstva, práce a sociálnych vecí a je pre vás dôležitá informácia o uznávaní kreditov SKP, overte si ich uznanie u zamestnávateľa ešte pred odoslaním prihlášky.  Ďakujeme za pochopenie.

Prihlásenie

Na základe prihlášky vám zašleme faktúru na úhradu poplatku za workshop.

Kontakt:

V prípade ďalších otázok kontaktujte prosím Máriu Kopčíkovú:  0903/ 76 97 08

Organizačne:

Do kurzu bude prijatých maximálne 16 účastníkov/čiek, workshop sa bude konať, ak sa záväzne prihlási 10 osôb.
Kurz bude prebiehať v Centre pre rodinu Kvapka, Bratislava – Dúbravka.

Cena: 65

Zahŕňa: lektorné, základný materiál, prenájom miestnosti, organizáciu a asistenciu. V cene nie je zahrnutá strava, cestovné, nocľah. Tiež náklady za samotné kredity sa hradia zvlášť (6€).
Kávu, čaj a drobné občerstvenie budete mať k dispozícii. V priestore je tiež na využívanie varná kanvica, mikrovlnka, chladnička, riady a príbory.

Akreditácia:

Workshop je akreditovaný SKP – 8 kreditmi.

Podmienky účasti na workshope:

Do workshopu budú zaradené iba tí záujemcovia a záujemkyne, ktorí zaplatia poplatok v stanovenom termíne. Tento poplatok je nevratný. Slúži na pokrytie nevyhnutných nákladov spojených s prípravou a organizáciou kurzov. Nie je možné si ho presunúť na iné naše vzdelávacie podujatie, či iný termín workshopu (napr. pri neúčasti z dôvodu choroby alebo iného dôvodu na strane účastníka). V prípade, že sa nebudete môcť zúčastniť osobne, akceptujeme, ak za seba pošlete náhradu. Uhradením poplatku vyjadrujete súhlas s podmienkami účasti.

Kto je Barbora Kuchárová

Rodená Bratislavčanka. Po štúdiách na Filozofickej fakulte Univerzity Komenského v Bratislave začala v roku 1995 pracovať ako profesionálna psychologička.
Dnes sa živí ako súkromná psychologička, terapeutka a učí na Vysokej škole zdravotníctva a sociálnej práce sv. Alžbety v Bratislava.
Od roku 1993 robí s užívateľmi drog a je trénerka Rady Európy v oblasti redukcie požívania drog. Domácemu násiliu sa venuje od roku 1995, je zakladajúcou členkou organizácie Pomoc ohrozeným deťom.

Páčil sa Vám tento článok? Zdieľajte ho medzi priateľmi

Podobné články

Centrum pre rodinu Kvapka Vás pozýva na workshop Aktivity s detským a adolescentným klientom v rámci individuálnej poradenskej/terapeutickej práce. Deti...

Centrum pre rodinu Kvapka a PCA Inštitút Ister Vás pozývajú na online workshop Práca s klientmi so psychotickou skúsenosťou –...

Centrum pre rodinu Kvapka Vás pozýva na workshop Základy skupinovej práce s deťmi a mládežou, ktorý je zameraný najmä na...