Ako nevyhorieť pri pomáhaní

Centrum pre rodinu Kvapka si Vás dovoľuje pozvať na workshop s Barborou Kuchárovou na tému burn-out v pomáhajúcich profesiách. Tento workshop účastníkom/čkam ponúka základnú orientáciu v syndróme vyhorenia – ako mu predchádzať, ako ho spoznám, ako posilniť svoje zdroje, ako nezhorieť.

Ako nevyhorieť pri pomáhaní

Centrum pre rodinu Kvapka si Vás dovoľuje pozvať na workshop

s Barborou Kuchárovou

Obsah:

Tento workshop účastníkom/čkam ponúka základnú orientáciu v syndróme vyhorenia – ako mu predchádzať, ako ho spoznám, ako posilniť svoje zdroje, ako nezhorieť.

Malá ochutnávka:

Lektor: Mgr. Barbora Kuchárová, PhD.

psychologička, terapeutka, trénerka Rady Európy v oblasti redukcie požívania drog

Pre koho je workshop určený?

Psychológovia/psychologičky, psychoterapeuti/psychoterapeutky, psychiatri/psychiatričky, liečební pedagógovia/ičky, sociálni pracovníci/pracovníčky, učitelia/učiteľky, ľudia z pomáhajúcich profesií.

Termín:

6. 3. 2019, môžete sa prihlásiť, miesta sú ešte voľné
(9:00 – 18:00 – spolu 8 hodín vzdelávania)

Čítajte pozorne prosím:

Pre prihlásenie na workshop kliknite prosím SEM. V prípade, že pracujete mimo zdravotníctva, teda v rezorte školstva, práce a sociálnych vecí a je pre vás dôležitá informácia o uznávaní kreditov SKP, overte si ich uznanie u zamestnávateľa ešte pred odoslaním prihlášky.  Ďakujeme za pochopenie.

Prihlásenie

Na základe prihlášky vám zašleme faktúru na úhradu poplatku za workshop.

Kontakt:

V prípade ďalších otázok kontaktujte prosím Máriu Kopčíkovú:  0903/ 76 97 08

Organizačne:

Do kurzu bude prijatých maximálne 16 účastníkov/čiek, workshop sa bude konať, ak sa záväzne prihlási 10 osôb.
Kurz bude prebiehať v Centre pre rodinu Kvapka, Bratislava – Dúbravka.

Cena: 65

Zahŕňa: lektorné, základný materiál, prenájom miestnosti, organizáciu a asistenciu. V cene nie je zahrnutá strava, cestovné, nocľah. Tiež náklady za samotné kredity sa hradia zvlášť (6€).
Kávu, čaj a drobné občerstvenie budete mať k dispozícii. V priestore je tiež na využívanie varná kanvica, mikrovlnka, chladnička, riady a príbory.

Akreditácia:

Workshop je akreditovaný SKP – 8 kreditmi.

Podmienky účasti na workshope:

Do workshopu budú zaradené iba tí záujemcovia a záujemkyne, ktorí zaplatia poplatok v stanovenom termíne. Tento poplatok je nevratný. Slúži na pokrytie nevyhnutných nákladov spojených s prípravou a organizáciou kurzov. Nie je možné si ho presunúť na iné naše vzdelávacie podujatie, či iný termín workshopu (napr. pri neúčasti z dôvodu choroby alebo iného dôvodu na strane účastníka). V prípade, že sa nebudete môcť zúčastniť osobne, akceptujeme, ak za seba pošlete náhradu. Uhradením poplatku vyjadrujete súhlas s podmienkami účasti.

Kto je Barbora Kuchárová

Rodená Bratislavčanka. Po štúdiách na Filozofickej fakulte Univerzity Komenského v Bratislave začala v roku 1995 pracovať ako profesionálna psychologička.
Dnes sa živí ako súkromná psychologička, terapeutka a učí na Vysokej škole zdravotníctva a sociálnej práce sv. Alžbety v Bratislava.
Od roku 1993 robí s užívateľmi drog a je trénerka Rady Európy v oblasti redukcie požívania drog. Domácemu násiliu sa venuje od roku 1995, je zakladajúcou členkou organizácie Pomoc ohrozeným deťom.

Môže sa Vám ešte páčiť...