Dôležitá informácia

Dočasná zmena práce v našej ambulancii!

Vážené klientky, vážení klienti, kolegovia, priatelia,

naša ambulancia klinickej psychológie má v čase od 16.3.2020 do odvolania z preventívnych bezpečnostných dôvodov zmenený spôsob práce.

Všetky plánované termíny pre individuálnych klientov rušíme do odvolania, rovnako tak všetky skupinové aktivity – vzdelávacie podujatia, preventívne aktivity s tehotnými ženami, skupina s deťmi, skupina filiálnej terapie.

Pre skupiny riešime online spôsoby práce, niektoré už realizujeme a ostatných zainteresovaných budeme o ďalších možnostiach včas informovať.

SME TU VŠAK STÁLE PRE VÁS!

V týchto dňoch, pre väčšinu z nás veľmi náročných, je dôležité ostať v kontakte. Preto ak potrebujete konzultovať svoju aktuálnu situáciu alebo poradiť v rôznych oblastiach (výchova, ako riešiť aktuálnu krízovú situáciu, problémy v oblasti prežívania – strach, úzkosť, depresie…, zaškolenie dieťaťa) – neváhajte nás kontaktovať.

Sme tu pre našich dlhodobých klientov, ale aj pre kohokoľvek iného, kto má záujem o poradenstvo, či psychoterapiu. Náš tím je Vám k dispozíciivyužiť môžete telefonický kontakt alebo online komunikáciu (SKYPE, mail). Ďalší spôsob práce si následne dohodnete s konkrétnou pracovníčkou.

Našu webovú stránku priebežne aktualizujeme a dopĺňame rôzne zaujímavé témy vo forme článkom. Ponúkame inšpirácie, ako lepšie zvládať tieto nové situácie – sociálnu izoláciu, stereotyp, zvýšenú úzkosť u detí i dospelých. Nech sa páči, čítajte, zdieľajte, využívajte…

Všetkým Vám želáme pevné zdravie. Tím CPR Kvapka.

Páčil sa Vám tento článok? Zdieľajte ho medzi priateľmi

Podobné články

Chcete osloviť niekoho z nášho tímu? Potrebujete pomoc? Chýbajú vám ešte nejaké informácie? Tu sú otázky, ktoré dostávame najčastejšie.

...

Alebo aj nie blízkemu človeku … Hocikedy sa vám môže stať, že sa ocitnete v situácii, kedy bude potrebné, aby...

Stabilizačné techniky sa používajú na to, keď je potrebné dostať seba (iného človeka) do stavu „tu a teraz“, t.j. do...