Ach tie pochvaly a tresty… a čo namiesto nich?

Prednáška pre rodičov. Budeme sa venovať téme: ako dať najavo dieťaťu porozumenie v náročnejších situáciách, ako a kedy zadávať hranicu, ako posilniť dieťa namiesto trestov, ale aj pochvál… a prečo ich vlastne nepoužívať? Čo je trest a prečo môže viac poškodiť, ako pomôcť?

Ach tie pochvaly a tresty… a čo namiesto nich?

Často sa nás pýtate, ako správne vychovávať dieťa, aké (a či) používať tresty, akosi získať jeho rešpekt, ale aj ako dieťaťu porozumieť, ako sa navzájom nevyčerpávať v nezmyselných a pre všetkých bolestných hádkach…

Pripravili sme pre Vás interaktívnu prednášku pre rodičov, kde budeme spolu hľadať odpovede na všetky tieto otázky.

Budeme sa venovať téme: ako dať najavo dieťaťu porozumenie v náročnejších situáciách, ako a kedy zadávať hranicu, ako posilniť dieťa namiesto trestov, ale aj pochvál… a prečo ich vlastne nepoužívať?

S kým?

Janka Lednická – sociálna pedagogička, psychoterapeutka

O čom?

Nechcem stále bojovať s mojim dieťaťom… ach tie pochvaly a tresty….a čo namiesto nich?

Ako dať najavo dieťaťu porozumenie v náročnejších situáciách, ako a kedy zadávať hranicu, ako posilniť dieťa namiesto trestov, ale aj pochvál…a prečo ich vlastne nepoužívať?

Kde a kedy?

aktuálne nie je v ponuke

V našom Centre pre rodinu Kvapka.

Cena

25 €/40€ pre rodičovský pár

Prihlásenie:

Mailom na kontakt@dietaaja.sk.

Prihlásenie

Podmienky účasti

Po prihlásení Vám príde bližšia informácia o platbe. Poplatok za prednášku je vratný do dvoch týždňov pred jej konaním. Po tomto dátume poplatok nevraciame. Akceptujeme, ak za seba pošlete náhradníka/čku. 

Môže sa Vám ešte páčiť...